Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij

xvccxzvxcvxcv

64

65

o firmie

dystrybutorywody.pl

Firma COSTA istnieje nieprzerwanie od 1997 roku. Siedzibą naszej firmy jest Szczecin. Poprzez intensywny rozwój zarówno sieci serwisowej jak i budowę własnej sieci przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju prowadzimy : sprzedaż, montaż oraz profesjonalny serwis na terenie całego kraju.

Firma COSTA od lat zajmuję się problematyką uzdatniania wody. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie poparte wieloletnim doświadczeniem w tej branży.

Celem naszej działalności jest maksymalne zaspokojenie potrzeb i spełnienie oczekiwań naszych klientów, dlatego uzdatniamy wodę dla: miast, wsi, osiedli, kotłowni, obiektów chłodniczych, szpitali, pralni, restauracji, przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego.

Oferujemy najnowocześniejsze urządzenia, które pozwalają oczyścić każdą wodę ze szkodliwych i zbędnych związków chemicznych i mikrobiologicznych.

Realizujemy kompleksowo usługi w zakresie uzdatniania wody dla indywidualnych odbiorców jak i dużych instytucji. Prowadzimy doradztwo techniczne, dobór odpowiednich technologii oraz opracowanie schematów i projektów, dobór odpowiednich urządzeń oraz finalnie montaż i uruchomienie

Zapewniamy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a przede wszystkim atrakcyjną ofertę cenową. Firma COSTA jako pierwsza w Polsce zaoferowała klientom biznesowym dzierżawę o oraz sprzedaż dystrybutorów do wody z systemem uzdatniania wody. Nasz oferta jest elastycznie dostosowana do małych, średnich jak również dużych firm działających na terenie całego kraju.

Cały czas dostosowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań oraz do najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dowiedz się więcej o:

Projekt i realizacja: webcreate.com.pl